پروژه ها / شناسه خبر: 60555 / تاریخ انتشار : 1395/5/3 16:54
|

انواع بلوک لیپر

 

لینک دانلود کاتالوگ لیپر

 

 

انواع بلوک لیپر:

تولیدات شرکت افق فردای پاسارگاد (سهامی خاص) شامل دو نوع بلوک، لیپر و سوپر لیپر می باشد که بلوک های لیپر دارای 2 جداره و نوع سوپر لیپر برای افزایش میزان عایق بودن دارای 3 جداره می باشند.تمامی محصولات این شرکت دارای گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برای ششمین سال متوالی و گواهینامه بین المللی ASTM C129 آمریکا و مطابقت استاندارد ملی ایران به شماره 7782 می باشد.

از مزیت های بلوک های لیپر و سوپر لیپر می توان به عایق بودن در برابر صوت (56-50 دسی بل)، عایق حرارت (ایجاد اختلاف دمای 18 درجه بین 2 سمت دیوار) و مقاومت در برابر آتش (به مدت 180 دقیقه تا دمای 1200 درجه) و جذب آب مناسب (KG/M3 212) اشاره کرد.

 به جرات میتوان گفت این شرکت تنها مجموعه تولید کننده در ایران است که به جای آزمایش برروی پوکه و مواد اولیه و یا نمونه بتن،  آزمایش عایق حرارت را برروی دیوار ساخته شده از بلوک های سبک لیپر با عرض 15 سانتی متر 2 جداره در یک قاب کامل همراه با اندود و آستر در دو طرف دیوار انجام داده است. همچنین کلیه محصولات علاوه بر الیاف پلی پروپیلن که باعث افزایش 18% درصدی  مقاومت فشاری، 34% درصدی مقاومت کششی برزیلی و 15% درصدی مقاومت خمشی میشود، دارای ماهیچه و خطوط کرو (انحنا دار) در طراحی قالب می باشند که باعث افزایش مقاومت جانبی بلوک در مقابل ضربه میشود.

قابل ذکر است که کلیه محصولات این شرکت دارای کام و زبانه در محل اتصال، به منظور سرعت بخشیدن و سهولت در شاقول چیدن بلوک ها و یکپارچگی بیشتر دیوار می باشد. 

 

مزیت های استفاده از بلوک سبک لیپر:

-  دارنده گواهینامه فنی برای ششمین سال متوالی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به شماره 8190-25-96.

- تنها دارنده گواهینامه بین المللی موسسه ملی استاندارد آمریکا (ASTM C129) برای بلوک های سبک و تمدید آن برای سومین سال متوالی.

- دارای تاییدیه فنی از مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی به شماره 4317-8-90.

- مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره 7782.

- مطابق با الزامات مبحث 18 و 19 به شرح زیر :

 

 

* کلیه آزمایشات در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی بر روی دیوار ساخته شده همراه با اندود و آستر در دو طرف در یک قاب کامل انجام گرفته است.

 

  

 

 * تنها بلوک دارای عایق صوت معادل 50db (دسی بل) افت صوتی با عرض 15 سانتی متر 2 جداره در ایران.

 

 

 

 

 

* تنها بلوک دارای عایق حرارت با ایجاد 18 درجه اختلاف دما بین دو سمت دیوار با عرض 15 سانتی متر 2 جداره در ایران.

 

 

 

 

 

* تنها بلوک دارای مقاومت در برابر آتش به مدت بیش از 180 دقیقه در دمای 1200 درجه سانتی گراد با عرض 15 سانتی متر 2 جداره در ایران.

 

 

 

 

* تنها بلوک دارای الیاف پلی پروپیلن (p.p )، به منظور  جلوگیری از ایجاد ترک و یا خرد شدن در هنگام شیار زدن 

  دیوار و افزایش 18% درصدی  مقاومت فشاری، 34% درصدی مقاومت  کششی برزیلی و 15% درصدی مقاومت خمشی.

 

 

 

- تولید شده توسط دستگاه تمام اتوماتیک و مجهز به اتاق بخار.

 - دارای الیاف پلی پروپیلن جهت افزایش مقاومت ، کاهش پرتی و جلوگیری از خردشدن در هنگام شیار زدن و قابلیت گیرش میخ ، پیچ ، رول پلاک بدلیل وجود الیاف.

در صورت درخواست شما، ارسال نمونه و کاتالوگ به درب پروژه به صورت رایگان انجام میگردد.

 

 

 

بلوک های لیپر دیواری تولید شده در 2 نوع بلوک های liper (دو جداره) و super liper (سه جداره) می باشد.

captcha