تجربیات مشتریان | AR | EN

02171178

پروژه ها / شناسه خبر: 80748 / تاریخ انتشار : 1397/1/22 15:48
|

نتایج بی نظیر بلوک لیپر در آزمایش عایق حرارت تاریخ: 1396/11/17

بلوک لیپر تنها بلوک دارای عایق حرارت با ایجاد 18/7 درجه اختلاف دما بین دو سمت دیوار با عرض 15 سانتی متر دو جداره در ایران می باشد.

 به جرات میتوان گفت این شرکت تنها مجموعه تولید کننده در ایران است که به جای آزمایش برروی پوکه و مواد اولیه، نمونه بتن و یا نمونه بلوک (که در واقعیت کاربردی ندارد)،  آزمایش عایق حرارت را برروی دیوار ساخته شده از بلوک های سبک لیپر با عرض 15 سانتی متر 2 جداره در یک قاب کامل همراه با اندود و آستر در دو طرف دیوار انجام داده است.

در این آزمایش دیوار به گونه ای چیده شد که دقیقا مشابه دیوار کارشده در ساختمان باشد، به این صورت که دیوار با بلوک های لیپر 15 سانتی متری دو جداره سه حفره (Lp15)  چیده شد و سمت داخل دیوار 3 سانتی متر اندود گچ و خاک و سمت بیرونی آن 2.5 سانتی متر اندود سیمان نهایی اجرا گردید.  نتیجه حاصل، مقاومت حرارتی فوق العاده m2.k/W 0.917 و ایجاد اختلاف دمای 18.7 درجه سانتی گراد در دو طرف دیوار همانگونه که در آزمایش مشاهده می گردد به دست آمد.

تمامی آزمایشات در صفحه نتایج بی نظیر آزمایشات قابل مشاهده می باشد.
 

 

چرا قسمتی از آزمایش عایق حرارت محو گردیده است؟ 

🔺🔺تیم تحقیقاتی مجموعه لیپر توانسته با استفاده از علم و تکنولوژی روز و با افزودن موادی خاص و سیستم تولید پیشرفته موفق به تولید محصولاتی با افت صوتی و عایق حرارتی بی رقیب گردد.توضیح اینکه تمام نتایج اعلام شده به همراه مستندات و قابل رهگیری از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و اداره استاندار میباشد.کپی تمام آزمایشات در سایت و کانال این شرکت قابل مشاهده است.

 نکته مهم : 
بدلیل اینکه هیچ مجموعه ای تا به امروز موفق به دریافت عایق حرارت بروی دیوار کامل نشده است و شرکت لیپر تنها مجموعه ای می باشد که آزمایش عایق حرارت را برروی دیوار ساخته شده از بلوک های لیپر با عرض 15 سانتی متر 2 جداره انجام داده است. به همین دلیل این شرکت بخشهای کوچکی از آزمایش حرارت خود را محو کرده تا جلوی کپی برداری از این آزمایش منحصر به فرد را بگیرد. در صورت نیاز به رویت کامل آزمایشها می توانید با بخش فروش شرکت لیپر تماس بگیرید.
captcha